2026/22
Viggo Johansen (f. København 1851, d. sst. 1935)
“Interiør fra Charlottenborg”. Sign. Viggo Johansen 1915. Olie på lærred. 86×67,5.
Mindre krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud