12248/157
Aka Høegh (f. Qullissat/Diskoøen, Grønland)
Komposition. Sign. Aka 75, 160/180. Litografi. Rammemål 52×48.
Kunst, antikviteter & design, 1. december 2022
Vurdering
Hammerslag
10 bud