1827/614
Claus Carstensen (f. Sønderborg 1957)
Komposition. Sign. Carstensen 2002, 12/180. Litografi i farver. Bladstørrelse 42×32. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 3. juli 2018
Vurdering
Hammerslag