2437/2088
Armbåndsur af forgyldt stål. Model Electronic f300 Hz. Elektronisk værk med dato. Lys skive med forgyldte visere og timemarkører. Omega rem af brun læder. Urets diam. 40 mm. 1970'erne.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Batteriskift påkrævet. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 11. september 2024
Vurdering
Hammerslag
18 bud