2120/368
Bombéformet Kommode af nøddetræ med forgyldt ornamentik og udskåret base, top med plade af broget marmor. Rokoko form, 20.årh. H. 80. B. 75. D. 46.
Condition
NOrmal wear and patina. Key is not enclosed.
Auction
Paintings, furniture and varia, 17 May 2021
Category
Estimate
Sold
Price realised
8 bids
When | Bidder | Bid |
(Auto bid) | ||