903/655
Gerwald Rockenschaub (f. Linz, Østrig 1952)
U.T. Sign. på bagsiden monogram 2007. Colour foil på Alucobond. 150×210. Uindrammet.
Proveniens: Art Foundation Mallorca A/S.
Malerier, skulpturer, grafik, 29. september 2021
Vurdering
Hammerslag