2010/571
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
Fem identiske kompositioner. Sign. E. A. Frandsen 94. Alle nummererede fra 1/500. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 62×89. Uindrammede. (5)
Moderne kunst og design, 3. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
28 bud