2045/​74

Serveringsvogn af egetræ, sider og plade af klart glas. 20. årh.s begyndelse. H. 82. L. 75. B. 44.

Enkelte ridser og mærker. Enkelte listestykker mangler.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.750 DKK

1.750 DKK
1.700 DKK
1.650 DKK
1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK