2045/74
Serveringsvogn af egetræ, sider og plade af klart glas. 20. årh.s begyndelse. H. 82. L. 75. B. 44.
Enkelte ridser og mærker. Enkelte listestykker mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag