2040/269
Et par franske empireform stager af forgyldt bronze, koniske stammer prydede med design på runde fodstykker. 19/20. årh. H. 28,5 cm. (2)
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag
45 bud