2119/571
Pia Birkholm (f. Nykøbing F. 1945, Han Herred,1961-)
Komposition. Sign. PB 2007. Olie på lærred. 90×110.
Hentes retur! Står på tilbagekøbshylde
Original stand.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag