2103/865
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Kompositioner. Sign. LN 87. Tusch på papir. Bladstørrelse 42×29. (3)
Proveniens: Poul Jensens samling, Aarhus.
Undersøgt i ramme. Falmede.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag