1917/1635
Bertel Thorvaldsen (, efter)
“Natten”. To runde plaketter af bisquit. Den ene stemplet B&G Eneret, den anden ej stemplet. Diam. 25 og 29 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Minimale afslag.
Varia, 25. april 2019
Vurdering
Hammerslag
13 bud