2044/131
Jardiniere af punslet messing, dekoreret med bladværk og løvehoveder. 19. årh.s slutning. L. 44.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag