2044/​131

Jardiniere af punslet messing, dekoreret med bladværk og løvehoveder. 19. årh.s slutning. L. 44.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler.

Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.200 DKK

2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK