2426/272
Frederik Rohde (f. København 1816, d. Frederiksberg 1886)
Parti med personer i samtale ved et bondehus. Sign. monogram. Olie på lærred. 23×34.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer. Retoucheringer.
Vurdering
Hammerslag
19 bud
1036003 | ||
998214 | ||
1036003 | ||
998214 | ||
1036003 | ||
998214 | ||
1036003 | ||
998214 | ||
1036003 | ||
998214 (Autobud) | ||
1036003 | ||
998214 (Autobud) | ||
1036003 | ||
998214 | ||
1036003 | ||
30525 | ||
1036003 | ||
124799 | ||
998214 |