1949/617
Ib Eisner (f. København 1925, d. 2003)
“Dyrehaven Januar den eftermiddag”. sign. Ib Eisner. Olie på lærred. 50×60.
Minimale krakeleringer.
Moderne kunst og design, 3. december 2019
Vurdering
Hammerslag
28 bud