Torbjørn Olsen (f. Thorshavn 1956)
Vintermotiv. Sign. Thorbjørn Olsen 1978. Dedikation på bagsiden: “Per! Jeg er meget glad for det ægte tæppe. Derfor får du dette maleri. Venlig hilsen Thorbjørn”. Olie på lærred. 71×78.
Original stand. Lærredet har slået sig.
16 bud
985609 (Autobud) | ||
1101048 | ||
985609 | ||
1101048 | ||
985609 (Autobud) | ||
1101048 | ||
985609 (Autobud) | ||
1101048 | ||
985609 | ||
926250 (Autobud) | ||
985609 | ||
926250 (Autobud) | ||
911372 | ||
926250 | ||
991454 | ||
830118 |