12119/26
Valdemar Secher (f. Skaarup ved Rønde 1885, d. Skagen 1976)
Parti fra Skagen Strand. Sign. V. Secher 1960. Olie på lærred. 64×80. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag