1951/​9017

Tysk rokoko konsol af forgyldt og bemalet træ med senere bemalet plade. 18. årh.s midte. H. 81. B. 68. D. 48.

Restaureret. Ridser og mærker. Ny plade.

Selected (udskudt), 23. december 2019

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag

6.000 DKK

6.000 DKK