1951/9017
Tysk rokoko konsol af forgyldt og bemalet træ med senere bemalet plade. 18. årh.s midte. H. 81. B. 68. D. 48.
Restaureret. Ridser og mærker. Ny plade.
Selected (udskudt), 23. december 2019
Vurdering
Hammerslag