12013/81
Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
Komposition med danserinder. Sign. H. Voigt Steffensen 93, nr. 26/150. Litografi i farver. Lysmål 64×49. Rammestørrelse 80×62.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag