1325/​635

Ingeborg Lundin (f. 1921, d. 1992)

Et par bordstager af klart glas. Sign. Orrefors, Du, Expo. 120–63. Udført og sign. hos Orrefors, Sverige. Udført 1963. H. 32,5. (2)

Alm. alders- og brugspatina.

Moderne kunst og design, 18. juni 2013

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.850 DKK

(Autobud) 1.850 DKK
1.800 DKK
1.000 DKK