1325/635
Ingeborg Lundin (f. 1921, d. 1992)
Et par bordstager af klart glas. Sign. Orrefors, Du, Expo. 120–63. Udført og sign. hos Orrefors, Sverige. Udført 1963. H. 32,5. (2)
Alm. alders- og brugspatina.
Moderne kunst og design, 18. juni 2013
Vurdering
Hammerslag