2048/98
Fritstående tre-personers camelback sofa, polstret med jacquardvævet lyst betræk, hertil fire løse puder. 20.-21. årh.L. 225.
Let brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag