2048/​98

Fritstående tre-personers camelback sofa, polstret med jacquardvævet lyst betræk, hertil fire løse puder. 20.-21. årh.L. 225.

Let brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag