12305/​94

Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)

DSB plakat. Usign. Seriegrafi i farver. Bladmål 100×62. Uindrammet.

To knappenålshuller øverst efter ophæng. Lettere brugsspor.

Kunst, antikviteter & design, 2. februar 2023

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK