323/14
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 11. november 2020
Vurdering
Hammerslag
27 bud