2050/156
Fire Cuerda seca Qajar fliser. Iran, 19. årh. Ca. 21×22 cm. (4)
Proveniens: Gammel fransk samling.
Fragmentet and totaly repaired. Missing glaze
Ældre malerier, møbler og varia, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag