2447/198
Par stager af sølv. Hejl & Co. Barok form. 20. årh. Udfyldte. H. 19,5 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
1118057 | ||
960926 | ||
1118057 (Autobud) | ||
960926 | ||
1118057 (Autobud) | ||
960926 | ||
1118057 (Autobud) | ||
960926 | ||
1118057 (Autobud) | ||
960926 | ||
1118057 (Autobud) | ||
960926 | ||
1118057 (Autobud) | ||
960926 | ||
1118057 | ||
925241 | ||
35040 | ||
894940 |