2144/637
Karin Nathorst Westfelt (f. Svärdsjö Sogn, Sverige 1921, d. Aarhus 2013)
Komposition. Sign. KNW 72. Olie på lærred. 100×115.
Original stand.
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud