12148/271
Louis Moe (, fec.)
Litografi Nr. 1. “Hans og Grethe” 1905. Sign. i trykket. Rammemål 40×47. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021
Vurdering
Hammerslag