Foto endnu ikke klar
888/​273

Et par franske Napoleon III kandelabre af forgyldt bronze og grøn marmor, fire lysarme i form af blomstrende grene. Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 57. (2)

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Varia, møbler og tæpper, 18. september 2019

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag