2423/634
Markan Christensen (f. København 1927, d. sst. 2014)
Abstraktion. Sign. Markan 60. Olie på lærred. 86×98.
Lærred buler. Lærred bør strammes op.
Moderne kunst og design, 4. juni 2024
Vurdering
Hammerslag