2040/​1219

A. Michelsen

“Marguerite” smykkesæt af delvist forgyldt sterlingsølv bestående af et par øreclips, vedhæng og broche prydet med hvid emalje. Diam. 18–42 mm. (4)

Æske medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker og Fashion, 30. september 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag