1834/1733
Dobbeltkapslet herrelommeur af 14 kt. guld med støvkapsel af guld. Vægt ca. 106 gr. Diam. 5,2. Forgyldt urkæde medfølger.
Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 23. august 2018
Vurdering
Hammerslag
20 bud