12139/88
Bent Johnsen (f. Frederiksberg 1919, d. København 2004)
Komposition. Sign. B.J. Olie på lærred. Lysmål 67×70. Rammemål 73×80.
Original stand.
Kunst, antikviteter & design, 30. september 2021
Vurdering
Hammerslag