12108/99
Indisk stol af rigt udskåret hardwood. 19. årh.s slutning. Sædehøjde 48.
Enkelte småskader. Desuden almindelige alderstegn.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag