12108/​59

Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)

Erotisk komposition. Sign. Freddie 82. Litografi i farver. Lysmål 23,5×18. Rammemål 34,5×28,5.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

1.000 kr.

Hammerslag

1.200 kr.

16 bud

924998 (Autobud) 1.200 kr.
915970 1.200 kr.
924998 (Autobud) 1.150 kr.
915970 1.100 kr.
924998 (Autobud) 1.050 kr.
915970 1.000 kr.
924998 950 kr.
912846 900 kr.
915970 850 kr.
834606 800 kr.
874460 750 kr.
915970 (Autobud) 700 kr.
874460 650 kr.
915970 600 kr.
576 550 kr.
822645 500 kr.