2427/781
Dansk design
Par gallerilamper af patineret messing med snorafbryder. 1940–50'erne. L. 24. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
Fra
i
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
11 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
819954 (Autobud) | ||
298536 | ||
819954 | ||
1043808 (Autobud) | ||
819954 | ||
1043808 (Autobud) | ||
913453 | ||
1043808 | ||
1054748 | ||
246527 | ||
848160 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.