2427/​781

Dansk design

Par gallerilamper af patineret messing med snorafbryder. 1940–50'erne. L. 24. (2)

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
Fra i Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

3.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

11 bud

Tidspunkt Byder Bud
819954 (Autobud) 1.000 DKK
298536 950 DKK
819954 900 DKK
1043808 (Autobud) 850 DKK
819954 850 DKK
1043808 (Autobud) 800 DKK
913453 750 DKK
1043808 360 DKK
1054748 340 DKK
246527 320 DKK
848160 300 DKK
Levering

Levering i USA fra 820 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.