2427/780
André Villien
Art Nouveau vase af tin, rigt dekoreret med florale mønstre. Sign. A. Villien. Under bunden stemplet Etain Francais, A.V. Paris. Ca. 1900. H. 63.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Buler.
Vurdering
858588 | ||
102054 |