1946/475
Et par gustavianske taburetter af bemalet træ. Sverige, ca. 1780. Sædehøjde 45. B. 38. D. 38. (2).
Brugsslitage. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag