2417/349
Dansk almue Louis XVI kommode af egetræ. 18. årh.s slutning. H. 71. B. 78. D. 52.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Afslag på den ene skuffe.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag