2431/253
Louis Reinhardt (f. 1849, d. München 1870)
En flok græssende får med en hyrde og havet i baggrunden. Sign. Louis Reinhardt. Olie på lærred. 40×49.
Mindre krakeleringer. Lærredet er dubleret.
Vurdering
15 bud
807240 (Autobud) | ||
206019 | ||
807240 (Autobud) | ||
206019 | ||
807240 (Autobud) | ||
206019 | ||
807240 (Autobud) | ||
206019 | ||
807240 (Autobud) | ||
206019 | ||
807240 (Autobud) | ||
206019 | ||
807240 (Autobud) | ||
206019 | ||
807240 |