2104/609
Thorbjørn Lausten (f. Sørumsand, Norway 1945)
Cirkler. Sign. Th. Lausten 95. Blyant og akvarel på papir. Bladstørrelse 55×78.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud