12109/102
Erik Rasmussen (f. Frederiksberg 1943, d. Dannemare 2021)
”Fodgænger”. Sign. Erik Rasmussen 1988, nr. 75/150. Litografi i farver. Bladmål 47×55. Uindrammet.
Intet at bemærke. Farvefriskt og ubrugt eksemplar.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag