12103/125
Fler-radet halskæde af delvis forgyldt og oxideret sterlingsølv. L. 48. Vægt ca. 78 g.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag