2031/271
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Marine med sejlskibe og både. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 23×34.
Lærredet er dubleret. Minimale krakeleringer. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag