2437/964
Erik Nyholm (f. Ringe 1911, d. 1990)
Uden titel. Relief af glaseret stentøj monteret på masonitplade. Sign. EN, 77. Unik. 29×29.
Almindelig brugsslitage.
Moderne kunst og design, 10. september 2024
Vurdering
Hammerslag
22 bud