2419/146
Dansk empire kommode af mahogni, let buet front med fire skuffer. Cirka 1810. H. 81,5. B. 70,5. D. 45,5.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag