2034/757
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Kompositioner. Sign. Carl-Henning Pedersen 1985, 146/250 og Carl-Henning Pedersen 1985, 170/250. To litografier i farver. Lysmål 58,5×46,5. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 18. august 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud