12304/164
Lars Ahlstrand (f. København 1958)
Komposition. Sign. Ahlstrand 93. Mixed media på papir. Bladmål 60×40. Uindrammet.
Proveniens: Galerie Seidenfaden
Ikke tidligere indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 26. januar 2023
Vurdering
Hammerslag