2119/​572

Bent Holstein (f. København 1942)

“Falling Grey-Groosarl”, 2014. Sign. på bagsiden Bent Holstein 2014. Olie på plade. 46×45. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 11. maj 2021

Vur­dering

2.000 kr

Hammerslag

1.000 kr

886432 1.000 kr