2427/​620

Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972)

Kvadratisk sofabord af massiv eg. Model 5271. Udført og mærket hos Fredericia Stolefabrik. H. 54. L. 90. B. 90.

Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

3 bud

Tidspunkt Byder Bud
802930 (Autobud) 3.400 DKK
842827 3.200 DKK
802930 3.000 DKK