2032/571
Martin Bigum (f. København 1966)
“August” og “September”. Begge sign. Bigum 19 hhv. 25 og 89/175. Litografier i farver. Bladstørrelser 50×25. (2)
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
36 bud